جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • بیانیه حفظ حریم خصوصی

   بیانیه حفظ حریم خصوصی

   بیانیه حفظ حریم خصوصی

   به وب سایت سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان خوش آمدید. این سازمان برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح می دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این سازمان دریافت می گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

   امنیت اطلاعات :

   ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد لازم به ذکر است که کاربران این پرتال کلیه شهروندان،صنوف ، واحد های تولید و صنعتی و معدنی و ... می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها الویت کار ماست.

   محتوی وب سایت:

   اطلاعات مربوط به بخش های مختلف سازمان ،دستور العمل و بخشنامه ها ، فرم ها و اخبار و لینک کلیه سامانه های مرتبط با وظایف و اختیارات این دستگاه، بر روی این پرتال اطلاع رسانی می گردد.

   اطلاع رسانی خدمات سازمان:

   علاوه بر راه اندازی میز خدمت الکترونیکی و اطلاع رسانی کلیه خدماتی که در میز مذکور ارائه می گردد. شناسنامه کلیه خدمات در قسمت منوی خدمات سازمان اطلاع رسانی و در دسترس می باشد. شهروندان محترم می توانند به فرایند خدمات، هزینه ها، قوانین و مقررات و .... دسترسی داشتهباشند.

   پیوندها:

   در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها ،ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با است ، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود، لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

مجموع بازدیدها : 3,768,449
تعداد بازدید امروز : 3,233
آخرین به روزرسانی : 13:48  1398/04/03