جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • سفر مدیرعامل بانک توسعه صادرات به استان

   سفر مدیرعامل بانک توسعه صادرات به استان

   سفر مدیرعامل بانک توسعه صادرات به استان

   بهمن وکیلی مدیرعامل بانک توسعه صادرات کشوردر سفربه استان سمنان از شرکت پارس اشن واقع در ناحیه صنعتی حاجی آباد گرمسار بازدید نمودنددر این سفر رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ،فرماندار شهرستان ،وطنی مدیرشعبه بانک توسعه صادرات و جمعی از مدیران نیز حضور داشتند ، از شرکتهای کائولن و باریت و شرکت کندر نیز بازدید نمودند.

   بهمن وکیلی مدیرعامل بانک توسعه صادرات کشوردر سفربه استان سمنان از شرکت پارس اشن واقع در ناحیه صنعتی حاجی آباد گرمسار بازدید نمودنددر این سفر رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ،فرماندار شهرستان ،وطنی مدیرشعبه بانک توسعه صادرات  و جمعی از مدیران نیز حضور داشتند ، از شرکتهای کائولن و باریت و شرکت کندر نیز بازدید نمودند.

   لازم به ذکر است شرکت پارس اشن تولیدکننده انواع رنگهای پودری،انواع رنگ و رزین ساختمانی ،تینر و رنگ صنعتی با اشتغال 140 نفر ، سرمایه ثابت 36 میلیون ریال  و با ظرفیت اسمی 40300 تن در سال مشغول فعالیت میباشد و به  کشورهای امارات –  عمان – عربستان – اردن – ترکیه  - مصر صادرات صورت می گیرد.

   همچنین شرکت تولیدی کندر با سرمایه(ریالی و ارزی ) 167 میلیارد ریال و اشتغال 407 نفر در زمینه تولید انواع مواد شوینده و واحد معدنی کائولن و باریت ایران  نیز با تولید باریت فرآوری شده ،پودر باریت حفاری ،پودر میکروسیلیس  و با اشتغال 66 نفر در حال فعالیت میباشند.

   در پایان شایان ذکر است وکیلی مدیرعامل بانک توسعه صادرات کشور از واحد تولیدی – صادراتی سیمان شاهرود و سیم و کابل مغان در شهرستان شاهرود نیز بازدید نمودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,723
تعداد بازدید امروز : 2,761
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28