جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • صدور 25 مجوز معدنی در استان سمنان طی سه ماه گذشته

   صدور 25 مجوز معدنی در استان سمنان طی سه ماه گذشته

   صدور 25 مجوز معدنی در استان سمنان طی سه ماه گذشته

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور 25 مجوز معدنی در استان سمنان طی سه ماه گذشته خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان علی اکبر هاشمی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی سه ماه گذشته 18 پروانه اکتشاف و گواهی کشف در بخش معدن در استان سمنان صادر شده است.

   به گزارش  روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان علی اکبر هاشمی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی سه ماه گذشته 18 پروانه اکتشاف و گواهی کشف در بخش معدن در استان سمنان صادر شده است.

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه طی این مدت 7 پروانه بهره‌برداری در حوزه معدن با سرمایه‌گذاری 25 میلیارد ریال در این استان صادر شده است، افزود: با صدور این تعداد پروانه بهره‌برداری، زمینه اشتغال 32 نفر در این استان پهناور و معدنی فراهم آمده است.

   هاشمی با اشاره به اینکه‌ سمنان یک استان معدنی بوده و بیش از 42 نوع ماده معدنی در این استان وجود دارد  ادامه داد بیشترین مواد معدنی کشف و استخراج‌شده از معادن استان سمنان مس، گچ، زغال‌سنگ، آهک، نمک، سولفات سدیم و سیلیس است.

   وی در ادامه اذعان داشت استان سمنان بزرگترین تولید کننده مواد اولیه سیمان از قبیل آهک و سولفات سدیم می باشد که با سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب می توان اقدامات موثری در زمینه صادرات این نوع مواد معدنی انجام داد و گامی بزرگ و جهانی در حوزه معدن استان برداریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,785
تعداد بازدید امروز : 2,823
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28