جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان(آزمایشی)

هدر پورتال
   
 
  • ۳۱ بنگاه اقتصادی برتر استان سمنان گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده دریافت کردند

   ۳۱ بنگاه اقتصادی برتر استان سمنان گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده دریافت کردند

   ۳۱ بنگاه اقتصادی برتر استان سمنان گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده دریافت کردند

   در مراسمی با حضور دکتر نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور و دکتر چاوشی استاندار سمنان از ۳۱ بنگاه‌ اقتصادی برتر در حوزه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان تجلیل و به واحد‌های منتخب گواهینامه اعطا شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان : بهروز اسودی در سومین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده یکی از اهداف برگزاری این همایش را هدایت حقوق شهروندی و دفاع از آن دانست و گفت: این همایش آزمونی کاملاً داوطلبانه است و این نشانه از اعتماد تولیدکنندگان و احترام به مصرف‌کننده است.

   بهروز اسودی با بیان اینکه در استان سمنان دو هزار واحد صنعتی، ۲۸ واحد صنفی و ۵۶۰ واحد معدنی وجود دارد، گفت: تولیدکنندگان نقش خوبی در تنوع تولید کالا خواهند داشت.

   وی گفت: طی سنوات قبل در این همایش، ۶ نفر تولیدکننده شرکت داشتند و امروز به ۵۴ واحد تولیدی رسیده و تعداد واحدهای متقاضی در سال 96، نسبت به سال گذشته ، 59 درصد و تعداد منتخبین 55 درصد رشد داشته است که این نیز نشانگر این است که این واحدها به سمت صادرات‌محوری ترغیب می‌شوند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: برای تحقق این مهم چهار شاخص قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت‌مندی مشتری موردنظر است.

   در این همایش، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسؤولان استانی، از ۳۱ مدیر تولیدکننده شرکت‌های مختلف که در حوزه رعایت حقوق مصرف‌کننده نقش‌آفرین بودند، تجلیل شد.

   تعداد 54 واحد اعم از تولیدی، صنعتی ، صنایع معدنی ، نمایندگی های مجاز خودرو ، دفاتر پیشخوان دولت و مهدهای کودک متقاضی دریافت گواهینامه مذکور بودند که پس از ارزیابی در چهار جلسه کمیته فنی و ارزیابی، 31 واحد برتر انتخاب شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,495,516
تعداد بازدید امروز : 149
آخرین به روزرسانی : 10:45  1398/01/06