جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • پرداخت حدود ۴هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   پرداخت حدود ۴هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی

    پرداخت حدود ۴هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای سال ۹۶ تا کنون ۳هزار و نهصد میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۷۲ واحد تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی در یکصد و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: از سال گذشته تا کنون به ۸۴۸ واحد تولیدی استان به ارزش بیش از ۵هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که از مبلغ ، ۳۹۰۰میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۱۱۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است.

   وی افزود: ۵۵درصد از سهم تسهیلات در استان پرداخت شده است که از بین بانکهای عامل ، بانک صنعت و معدن با ۱۶۷درصد سهم پرداختی رتبه نخست و بانکهای صادرات ، سپه و تجارت در رتبه های بعدی قرار دارند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: از تعداد ۸۴۸ واحد دریافت کننده تسهیلات، ۴۲۰ واحد توسط بانک کشاورزی ، ۱۷۲ واحد توسط بانک ملی و مابقی توسط ۸ بانک عامل دیگر پرداخت شده است.

   بهروز اسودی با اشاره به دیگر دستور کار این نشست اظهار داشت: در این جلسه با درخواست ۷ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند موافقت و جهت دریافت تسهیلات به مبلغ ۷۵ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی ، مالیات و تامین اجتماعی چهار واحد تولیدی فربد شیمی کار ، شیشه ایمنی کبیر ، ذغال سنگ وجمنو و صنایع روشنایی پارس سنگسر خبر داد و اذعان کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۷۱ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع ۱۳۸۹ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,768,580
تعداد بازدید امروز : 3,364
آخرین به روزرسانی : 13:48  1398/04/03