جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • ۱۱ واحد صنعتی استان ، ۲۲۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

   ۱۱ واحد صنعتی استان ، ۲۲۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

    ۱۱ واحد صنعتی استان ، ۲۲۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با تصویب اعضای کارگروه ، ۲۲۵ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۱ واحد صنعتی پرداخت می شود.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی در یکصد دهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: اعضای کارگروه با پرداخت تسهیلات به مبلغ ۲۲۵ میلیارد ریال به ۱۱ واحد صنعتی موافقت کردند که با پرداخت این مبلغ ، برای ۸۹ نفر اشتغال جدید فراهم می شود.

   وی افزود: تاکنون ۴۹۶ واحد صنعتی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که با پرداخت این مبلغ تسهیلات به واحد های تولیدی بیش از ۵هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ضمن درخواست از بانکهای عامل جهت تسریع در پرداخت تسهیلات و تعیین تکلیف پرونده های راکد در بانکها تصریح کرد: پرونده ۵۰ طرح صنعتی به ارزش حدود ۱۳۰۰ میلیارد ریال در ۱۴ بانک استان مانده که در دست بررسی می باشد.

   این مقام مسئول اظهار داشت: در قالب طرح رونق تولید سال ۹۶ و بمنظور بازسازی و نوسازی و اجرای طرح های نیمه تمام و رفع موانع مالی در واحدها ، به ۸۷۲ واحد تولیدی استان بیش از ۵۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

   بهروز اسودی با اشاره به دستور دیگر کارگروه افزود: در این نشست مشکلات بانکی و مالیات چهار واحد تولیدی آلمان پالایش عصر ، کومش فرم صنعت ، صنایع سلولزی به گل و شرکت فربد شیمی کار بررسی شد.

   وی اذعان کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۸۴ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع ۱۴۲۶ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است که ۶۷ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجرا می باشد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,768
تعداد بازدید امروز : 2,806
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28