جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان(آزمایشی)

هدر پورتال
   
 
  • شاخص‌های MICI در تولیدات صنعتی استان سمنان ارتقا می‌یابد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:

   شاخص‌های MICI در تولیدات صنعتی استان سمنان ارتقا می‌یابد

   شاخص‌های MICI در تولیدات صنعتی استان سمنان ارتقا می‌یابد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: شاخص‌های MICI در تولیدات صنعتی استان سمنان ارتقا می‌یابد.

   گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان: بهروز اسودی پیش از ظهر امروز در همایش صنعت و معدن و تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه این شهرستان اظهار داشت: روز صنعت و معدن روز وحدت و همدلی است و میان تولیدکنندگان، مردم و مسئولان است.

   وی با بیان اینکه دستاورد مثبت این همایش‌ها در ماهیت آن‌ها نهفته است افزود: هر کشوری تمام محصولات خود را بر مبنای شاخص‌های MICI به جهان عرضه می‌کند که ارتقای این شاخص‌های در تولیدات صنعتی استان سمنان در دستور کار است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اینکه 10 شاخص اصلی در این راستا تعیین‌شده است اذعان کرد: کیفیت، استانداردهایی با ایمنی بالا، قیمت مناسب، منحصربه‌فرد بودن، طراحی عالی، فناوری پیشرفته، تولید منصفانه، نماد وضعیت، اصالت و سازگاری با محیط از مهم‌ترین شاخص‌های تولید است.

   وی با اشاره به اینکه 2004 واحد صنعتی در استان سمنان برای دریافت تسهیلات بهین یاب ثبت‌نام کردند افزود: یک هزار و 800 واحد صنعتی از این تعداد در حوزه صنایع کوچک فعالیت می‌کنند.

   اسودی با تأکید بر اینکه 50 تا 100 واحد در صنایع متوسط فعالیت می‌کنند اذعان کرد: درمجموع 50 هزار و 761 نفر در حوزه صنعت مشغول به کار هستند. وی ابراز داشت: 49 درصد در صنایع کوچک، 15 درصد صنایع متوسط و 36 درصد در صنایع بزرگ این استان مشغول به کار هستند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش صنعت 32 درصد در صنایع کوچک و 18 درصد در صنایع متوسط و 50 درصد در صنایع بزرگ سرمایه‌گذاری شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,406,054
تعداد بازدید امروز : 813
آخرین به روزرسانی : 12:47  1397/12/01