جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان(آزمایشی)

هدر پورتال
   
 
  • معادن و صادرات در استان سمنان تقویت و سرمایه گذاری شود.

   نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:

   معادن و صادرات در استان سمنان تقویت و سرمایه گذاری شود.

   معادن و صادرات در استان سمنان تقویت و سرمایه گذاری شود.

   نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با تأکید بر لزوم تقویت سرمایه‌گذاری در صنعت و معدن استان گفت: اقدامات توسعه‌ای متناسب با ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در استان اجرا شود.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان: آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان به مناسبت هفته صنعت و معدن اظهار داشت: استان سمنان از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در حوزه صنعت و معدن برخوردار است که باید موردتوجه مسئولان قرار گیرد و اقدامی مؤثر برای تقویت آن انجام شود.

   وی با اشاره به اقدامات مطلوبی که در حوزه صنعت و معدن و تجارت استان سمنان انجام‌شده است تأکید کرد: در شرایط فعلی باید بیش‌ازپیش به مقوله رونق تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی توجه کرد.

   نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و معادن استان سمنان در اولویت قرار گیرد افزود: اجرای طرح‌های توسعه‌ای متناسب با ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در بخش‌های صنعتی و معدنی در سراسر استان اجرایی شود.

   وی با تأکید بر لزوم سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلفی و به‌ویژه در نقاط قوت استان در دستور کار قرار گیرد تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و مدیران بانکی باید برای افزایش نرخ اشتغال و رونق تولید در استان تلاش و همکاری کنند.

   آیت الله سید محمد شاهچراغی با اشاره به سهم ویژه صنعت در حوزه اشتغال و اقتصاد اذعان کرد: امروز سمنان از پتانسیل‌های خوبی در بخش صنعتی و معدن برخوردار است که باید از این ظرفیت به بهترین نحو بهره‌گیری کرد.

   وی ابراز داشت: واحدهای تولیدی استان باید احیا شوند و برای توسعه صادرات و تأمین بازار فروش نسبت به ارتقای سطح کیفی محصولات گام بردارند.

   نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مردم کالای باکیفیت و باقیمت مناسب می‌خواهند اعلام کرد: برای تحقق شعار سال باید اقدامی عملیاتی در این راستا انجام شود تا مردم بتوانند برای مشارکت در خرید و حمایت از کالای ایرانی اقدام کنند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,405,898
تعداد بازدید امروز : 657
آخرین به روزرسانی : 12:47  1397/12/01