جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • موانع تولید سیزده واحد صنعتی استان سمنان بررسی شد.

   موانع تولید سیزده واحد صنعتی استان سمنان بررسی شد.

   موانع تولید سیزده واحد صنعتی استان سمنان بررسی شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات سیزده واحد تولیدی در جلسات و کمیته های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی با بیان این خبر گفت: در قالب کمیته تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط ، درخواست 9 واحد متقاضی تسهیلات در سالجاری با حضور نمایندگان بانکهای عامل و واحدهای تولیدی متقاضی بررسی و جهت تصمیم گیری نهایی و معرفی به بانکهای عامل به دبیرخانه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع شد.

   وی گفت : تا کنون 187 واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب شده اند که پرونده 32 واحد تولیدی به بانکهای عامل استان معرفی شده است و مابقی نیز در کمیته بررسی تسهیلات نیز مرحله بررسی قرار دارد.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان اظهار کرد: مشکلات بانکی ، مالیات و تامین اجتماعی چهار واحد تولیدی پلیمر البرز گلپایگان ، سمنان تیهو ، پیشران خودرو و زرین ذرت نیز در هفدهمین جلسه کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل استان بررسی شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود: این جلسات کارشناسی بنا به درخواست واحدهای تولیدی جهت طرح مشکلات در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و بمنظور بررسی مسایل برخی از واحدهای تولیدی استان برگزار شده است.

   بهروز اسودی تصریح کرد: در این جلسات که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی ، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع بندی شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,748
تعداد بازدید امروز : 2,786
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28