جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • اجرای مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   اجرای مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان

   اجرای مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای مرحله ی دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان ، همزمان با سراسر کشور خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی با اعلام این خبر گفت: مرحله ی دوم طرح سامانه جامع انبارها در حوزه ثبت ورود و خروج کالا تحت عنوان ثبت رسید یا حواله از شهریور ماه سالجاری در سطح استان همزمان با کل کشور عملیاتی گردیده است.

   وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح افزود: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان وظیفه دارد نسبت به شناسایی انبارهای کالاهای اساسی در سطح استان جهت ثبت مکانی انبار و درج اطلاعات بمنظور مدیریت بازار کالا اقدام نماید.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: نظارت بر زنجیره تأمین ، توزیع و مبارزه با قاچاق ، احتکار و اختفاء کالاهای اساسی ، اطلاع از آمار کلی میزان جابجایی کالاها در سطح استان ، شناسایی انبارهای پرمبادی و مقاصد حمل بار ، ثبت اطلاعات انبارهای پربار در سامانه ، مدرک تشخیص احتکار در صورت عدم ثبت موجودی کالا در سامانه و غیره از مهمترین اهداف اجرای این طرح در سطح استان می باشد.

   بهروز اسودی ضمن اشاره به اجرای موفق مرحله ی اول طرح سامانه جامع انبارها در سطح استان افزود: در مرحله ی اول این طرح در کل تعداد 14هزار و 885 انبار در سامانه ثبت نام شده است.

   وی ادامه داد: از مجموع تعداد انبارهای ثبت شده در مرحله ی اول ، 1470 انبار مربوط به واحدهای صنعتی ، 2453 انبار مربوط به واحدهای کشاورزی ، 7311 انبار مربوط به اصناف ، 694 انبار مربوط به معادن و مابقی سایر می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,753
تعداد بازدید امروز : 2,791
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28