جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • پرداخت 48 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   پرداخت 48 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان

   پرداخت 48 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 48میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی با اعلام این خبر گفت: در راستای رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال از ابتدای سال جاری تا کنون 645 طرح مشاغل خانگی در استان به ارزش 48 میلیارد و هشتاد میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند.

   وی تصریح کرد: در این مدت همچنین 898 طرح مشاغل خانگی در استان سمنان جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از 82 میلیارد ریال به بانکهای عامل استان معرفی شده اند که از این تعداد 645 طرح موفق به دریافت تسهیلات شده اند که 634 طرح مستقل و 11 طرح نیز پشتیبان می باشد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود: تاکنون بیش از 2هزار و هشتصد نفر در سامانه مشاغل خانگی استان جهت دریافت مجوز مشاغل خانگی و تسهیلات ثبت نام کرده اند که برای 2294 نفر مجوز مشاغل خانگی صادر شده است.

   وی خاطر نشان کرد: قالی بافی ، گبه بافی ، حسابداری ، خیاطی ، عروسک دوزی ، سوزن دوزی ، نازک دوزی ، کیف دوزی، تولیدات چرم دست دوز، پرده دوزی ، تعمیرکار تلفن همراه و سیستم های نظارتی و تصویری ، ساخت جعبه های فانتزی ، ملحفه دوزی رشته های شغلی مورد تقاضا در استان سمنان هستند.

   بهروز اسودی اظهار داشت: هدف از اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی استفاده از ظرفیت های فراوان مشاغل خانگی از جمله پایین بودن هزینه، انعطاف پذیری و جلوگیری از هدررفت منابع است و افزایش سهم مشاغل خانگی در اقتصاد مناطق، حضور کسب و کارهای خانگی در عرصه ملی، اتصال به بازارهای هدف و توانمندی متقاضیان از مهم ترین دستاوردهای این طرح است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,830
تعداد بازدید امروز : 2,868
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28