جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • بازدید استاندار سمنان از تولیدات واحدهای صنعتی و معدنی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

   بازدید استاندار سمنان از تولیدات واحدهای صنعتی و معدنی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

   بازدید استاندار سمنان از تولیدات واحدهای صنعتی و معدنی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

   نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی در استان سمنان با عنوان نمایشگاه دستاوردها، توانمندی های و تولیدات استان سمنان با حضور استاندار سمنان گشایش یافت.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان سمنان با عنوان دستاوردها، توانمندی ها و تولیدات استان سمنان در 116 غرفه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سمنان با حضور استاندار سمنان، معاونین استاندار، ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، فرماندار و جمعی از مسوولین و مدیران و تولید کنندگان استان افتتاح شد.

   این نمایشگاه در 116 غرفه شامل معرفی دستاوردهای دولت توسط دستگاه های اجرایی استان و 55 غرفه نیز مربوط به غرفه های فروش و برند ها و واحدهای صنعتی و تولیدی که در استان سمنان فعالیت دارند و از جمله تولیدات و صنایع داخل استان است و تا روز پنجشنبه هفته جاری دایر خواهد بود.

   استاندار سمنان در بازدید حدود 2.5 ساعته در نمایشگاه بیش از 90 درصد وقت خود را صرف بازدید از غرفه های واحدهای صنعتی و تولیدی و دستاوردهای صنعتی استان کرد و ضمن گفت و گو با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و بازدید از محصولات آنها، به بررسی مشکلات این واحد های صنعتی پرداخت.

   علیرضا آشناگر در بازدید از نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه سمنان، با تأکید بر اینکه امروزه عمده واحدهای صنعتی و تولیدی با مشکل نقدینگی و کمبود سرمایه در گردش مواجه هستند، گفت: دولت خود را موظف می داند در شرایط کنونی از واحدهای صنعتی و تولیدی حمایت کند تا تولیدات با کیفیت آنها رونق بگیرد.

   وی اضافه کرد: عمده واحدهای صنعتی و تولیدی که در این نمایشگاه به معرفی دستاوردهای های خود پرداخته اند از تولیدات با کیفیت و برندهای معتبر صنعتی و تولیدی کشور هستند که در استان سمنان تولید می شوند و از سوی دولت نیز کمک خواهند شد.

   به نظر می رسد، حمایت استاندار سمنان از واحدهای صنعتی و تولیدی استان صرفاً در مقام حرف نیست، و می توان ادعا کرد بازدید حدود 2.5 ساعته استاندار سمنان از تولیدات و واحدهای صنعتی و گفت و گو با تولیدکنندگان در عمل ثابت شد، جایی که استاندار سمنان بازدید از غرفه های دستگاه هایی اجرایی استان که صرفاً به نصب تعدادی بنر و چاپ بروشور و کاتالوگ از عملکرد دستگاه مربوطه بسنده کرده بودند را به روز دیگری موکول کرد و وقت خود را صرفاً به بازدید از تولیدات و محصولات تولیدی استان سمنان اختصاص داد.

   استاندار سمنان در بازدید از نمایشگاه نگاه ویژه و خاصی نیز به محصولات تولیدی، هنری و صنایع دستی هنرمندان استان در کمیته امداد امام خمینی(ره) و میراث فرهنگی و صنایع دستی استان سمنان داشت و در گفت و گو با هنرمندان نسبت به بررسی مسائل و مشکلات این حوزه دستوراتی نیز ابلاغ کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,568,638
تعداد بازدید امروز : 359
آخرین به روزرسانی : 13:02  1398/01/29