جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید موتور سیکلت برقی شرق کشور در شاهرود

   با حضور معاون وزیر صمت انجام شد

   بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید موتور سیکلت برقی شرق کشور در شاهرود

   بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید موتور سیکلت برقی شرق کشور در شاهرود

   با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، واحد تولیدی توسن محرکه شرق به عنوان بزرگترین کارخانه تولید موتور سیکلت برقی شرق کشور در شهرستان شاهرود افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، در مراسمی با حضور دکتر زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت ، دکتر حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی ، مهندس اسودی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و فرماندار شاهرود مجتمع توسن محرکه شرق تولید کننده انواع موتور سیکلت و دوچرخه در شاهرود به بهره برداری رسید.

   بهروز اسودی در حاشیه بازدید از این واحد گفت: این مجموعه تولیدی با زربنایی به مساحت بیش از 2300 متر مربه در شاهرود ، ظرفیت تولید سالانه 24 هزار دستگاه انواع موتور سیکلت از قبیل هیبریدی ، برقی ، دنده ای و انواع دوچرخه را دارد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: واحد تولیدی توسن محرکه شرق با سرمایه گذاری بیش از 23 میلیارد ریال و با 100درصد پیشرفت فیزیکی زمینه اشتغال حدود 20 نفر را در منطقه فراهم کرده است.

   اسودی با اشاره به دیگر برنامه سفر معاون وزیر صمت به شاهرود اذعان داشت: دکتر زرندی همچنین از طرح توسعه شرکت پاک پودران میامی بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.

   وی خاطرنشان کرد: این طرح در زمینی به زیربنای 3200 متر مربع ظرفیت تولید سالانه 3500 تن انواع شیر خشک ، 6هزار تن انواع شیر استرلیزه ، 200 تن انواع خامه و کره استرلیزه و 3500 تن پودر آب پنیر را خواهد داشت که با سرمایه گذاری بیش از 210 میلیارد ریال زمینه اشتغال حدود 60 نفر را فراهم می نماید.

   بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه شهرستان شاهرود از دیگر برنامه های سفر معاون طرح و برنامه وزارت صمت به این شهرستان بود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,568,631
تعداد بازدید امروز : 352
آخرین به روزرسانی : 13:02  1398/01/29