جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • بیانیه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

   بیانیه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

   بیانیه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با صدور بیانیه ای به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، خواستار حضور گسترده مردم و خانواده بزرگ صنعت ، معدن و تجارت به ویژه همکاران سازمان در راهپیمایی 22 بهمن شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ،

   متن کامل این بیانیه به شرح زیر می باشد:

   دهه فجر و یوم الله 22 بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده جمهوری اسلامی ایران است؛ در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار 2500 ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

   پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف از قبیل صنعت ، معدن ، پزشکی ، درمانی ، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و ... مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها، گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

   اما باید دانست که دشمن از پای ننشسته است و هر روز در لباسی دام های بیشماری را بر سر راه انقلاب می گستراند و ما در شرایطی چهل سالگی انقلاب خود را جشن می گیریم که نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اصول و دفاع از حقوق مسلم ایران، در پی تعامل مثبت با جهان و ایفای نقش سازنده در منطقه و سیاست جهانی است و خانواده ی بزرگ صنعت ، معدن و تجارت نیز همچون همیشه پشتیبان کشور ، انقلاب و ولایت فقیه هستند.

   این ایام فرصت مناسبی بود تا در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی مزین گردیده است با تبیین دستاوردهای صنعت ، معدن و تجارت در چهار دهه انقلاب اسلامی و همچنین معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و استان و با تکیه بر توان ملی ، تولید داخل و صادرت محور و بهره برداری مناسب از فرصتهای رشد و توسعه، نقش کلیدی این سه بخش را در اهداف میان مدت و بلند مدت اقتصاد استان یاد آور شویم و صنعت کشور با فائق آمدن بر موانع پیش رو می تواند با شکوفایی روز افزون خود پایه های اقتدار کشور را تحکیم بیشتر بخشد.

   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ضمن پاسداشت یوم الله 22 بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان ، حضرت آیت الله خامنه ای و حمایت از برنامه های دولت تدبیر و امید، از تمام مردم ولایی دعوت می کند که چونان سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,568,617
تعداد بازدید امروز : 338
آخرین به روزرسانی : 13:02  1398/01/29