جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • آغاز به کار نمایشگاه بهاره از 17 اسفند ماه در سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   آغاز به کار نمایشگاه بهاره از 17 اسفند ماه در سمنان

   آغاز به کار نمایشگاه بهاره از 17 اسفند ماه در سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز به کار نمایشگاه بهاره ویژه فروش اقلام نوروزی در سمنان از 17 اسفندماه خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ایام پایانی سال و نیاز مردم به اقلام و کالاهای ضروری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش بهاره از تاریخ 17 اسفندماه به مدت ده روز در سمنان آغاز به کار میکند.

   وی تصریح کرد: این نمایشگاه با 116 غرفه در حوزه عرضه مواد غذایی ، گل و گیاه ، خشکبار ، شکلات و اقلام و کالاهای اساسی ویژه نوروز 98 همه روزه از ساعت 15 الی 22 در محل نمایشگاه دائمی ، واقع در کیلومتر 4 جاده دامغان دایر خواهد بود.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از فروشگاه های زنجیره ای استان در عرضه محصولات و کالاهای مورد نیاز نقش اساسی دارند بخشی از فروشگاه ها در این نمایشگاه بهاره غرفه خواهند داشت.

   بهروز اسودی گفت: تدابیر لازم برای برپایی این نمایشگاه بزرگ استانی اندیشیده شده است و دستگاه های خدمات رسان با همکاری بنگاه های اقتصادی نیازهای اقشار جامعه را برآورده خواهند کرد.

   این مقام مسئول همچنین با اشاره به تامین میوه شب عید خاطرنشان کرد: حدود 350 تن سیب و 600 تن پرتقال مخصوص تنظیم بازار ایام نوروز تامین و در سردخانه های استان انبار شده است که توسط 139 مرکز در سطح استان عرضه خواهد شد.

   در این نشست در رابطه با چگونگی تامین کالاهای اساسی در ایام نوروزی و برنامه ریزی برای روند توزیع میوه شب عید در سمنان بحث و تبادل نظر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,765
تعداد بازدید امروز : 2,803
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28