جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سمنان

هدر پورتال
   
 
  • تحقق ۵۳درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   تحقق ۵۳درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان سمنان

   تحقق ۵۳درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۵۳درصد از سهم تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی در یکصد و سی و چهارمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که بصورت مشترک با کارگروه اشتغال استان برگزار شد ، گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ و بمنظور رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار ، ۱۱هزار میلیارد ریال سهم استان سمنان بوده است که تاکنون ۵۳درصد از آن محقق گردیده است.

   وی افزود : از ابتدای شروع فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید تاکنون ۶۸۷ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۶هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که ۲۴۴ واحد مربوط به بخش صنعت و ۴۴۳ واحد نیز مربوط به بخش کشاورزی می باشد

   این مقام مسئول اظهار داشت: تاکنون ۸۴ واحد صنعتی و ۲۷۸ واحد کشاورزی حدود ۵۸۶۰ میلیارد ریال تسهیلات از بانکها دریافت کرده اند که سهم صنعت ، ۵۲۴۸ میلیارد ریال و سهم کشاورزی ۶۱۵ میلیارد ریال است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: در این نشست نیز با تصمیم اعضای کارگروه ۱۰۷ واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش ۶۵۶ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۱۳۴ نفر به بانکهای عامل معرفی شده اند.

   وی با اشاره به دیگر دستور کار این نشست عنوان کرد: در این جلسه گزارش عملکرد بانکهای عامل در خصوص عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات و همچنین تغییرات میزان پرداخت ها توسط بانکها بررسی شد که میزان پیشرفت در پرداخت در اسفندماه نسبت به ماه گذشته حدود ۷درصد رشد داشته است.

   بهروز اسودی با اشاره به بررسی مشکلات ۷۰۷ واحد تولیدی در جلسات کارگروه اضافه کرد: در این نشست مشکلات بانکی و مالیات ، زیربنایی سه واحد تولیدی تجیران ، فرگل پویا تجارت و کومش فرم صنعت بررسی و درجهت رفع موانع پیش رو تصمیم گیری شد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,746,742
تعداد بازدید امروز : 2,780
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/03/28